Karaoke-3

image035

Prieššventinį trečiadienį - gruodžio 17 d. Raudondvario kultūros   rūmuose   įvyko trečiasis    šiais mokslo metais šventinis kalėdinis karaokė vakarėlis jaunimui, į kurį susirinko Šeduvos TVM skyriaus mokiniai, mėgstantys smagiai padainuoti ir turiningai pabendrauti. Šventiškai nusiteikę moksleiviai noriai   rinkosi iš siūlomo sąrašo jiems patinkančius kūrinius ir nuotaikingai dainavo populiarias, daugumos mėgstamas dainas.Vakaro metu buvo atlikta virš dvidešimt įvairaus stiliaus linksmų ir romantiškų dainų. Buvo išrinkti ir nuotaikingais kalėdiniais prizais apdovanoti vakarėlio aktyviausi dainininkai – jais tapo Gintarė Rulytė (VR13) , Laura Malčiauskaitė (KT14), Aivaras  Žilinskas (VR14),  Meilė Micevičiūtė (VR14), Rimantė Sokolovaitė (VR14). Visi vakarėlio dalyviai nuotaikingai vaišinosi arbata, kalėdiniais sausainiais ir saldainiais. Pakvietėme visus skyriaus mokinius dalyvauti ir kitame karaokė vakarėlyje, kuris įvyks sausio paskutinį trečiadienį.

Neformalaus ugdymo organizatorė M.Selenienė