Šv.Valentino diena 2015

image026

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje įvyko tradicinis kasmetinis pramoginis renginys „Antroji širdelės pusė-2015“, skirtas Šv.Valentino – įsimylėjėlių dienai. Šauniausios porelės varžytuvėse šiemet panoro dalyvauti trys puikiai nusiteikusių mokinių porelės. Jų atliekamas kūrybines, sportines ir  vaidybines  užduotis įdėmiai stebėjo ir stengėsi objektyviai vertinti komisija: gimnazijos skyriaus vedėja S.Gilienė, lietuvių kalbos mokytoja L.Janauskienė ir skyriaus bibliotekininkė A.Gulbinienė. Renginį vedė Miglė Zacharovaitė ( KT 14) ir Lukas Paulius (KT 12). Renginio dalyviai privalėjo ne tik meiliai prisistatyti,bet ir dalyvauti rungtyse - „pasimatymuose“. Sukurti odę meilei pagal duotus žodžius, suvaidinti  pasakų personažus „Viskas iš meilės“.  Pasimatyme „Meilės išbandymai“  kiekviena porelė išbandė makaronų stiprumą, pernešant meilės statinaitę. Meiliausias „pasimatymas“, linksmai nusiteikusių žiūrovų manymu, buvo „Bučiniai po balionu“, o karščiausias pasimatymas pavadintas  „Noriu tau patikti“, kurio metu  merginos šoko  vaikinams, o vaikinai šoko merginoms. O per  pasimatymą „Greitai greitai, dar greičiau“ vaikinai grobė merginas ir nešė jas į „ meilės  lanką.“Ir per paskutinę šokio užduotį „Vartome meilės laikraštį“ porelės rungėsi   kuo ilgiau išsilaikyti ant  mažėjančio laikraščio lapo. Visoms  renginyje „Antroji  širdelės pusė“ dalyvavusioms mokyklos mokinių porelėms buvo suteiktos nominacijos ir įteikti  žaismingi prizai.Meiliausia porele pripažinti Agnė Kozlovskytė (KT 14 ) ir Deividas Šiuškus (EM13), šauniausia –Meilė Micevičiūtė (VR 14) ir Modestas Rimkus (EM 14), „Šv.Valentino porele - 2015“ vertinimo komisija išrinko Redą Petrulaitytę (VR14) ir  Dalių Gutauską (KT 12). Ši  porelė gavo ne tik dovanas, bet ir pakvietimą į kavinę „Še2va‘. Dėkojame šios įmonės savininkams D. ir S.Verbliudavičiams  už  paramą.  Renginio metu melodingas dainas apie meilę dainavo Agnė Kozlovskytė, Meilė Micevičiūtė ir Reda Petrulaitytė.

Neformalaus ugdymo organizatorė M. Selenienė