image020

Š. m. kovo 2 d. RTVMC Šeduvos TVM skyriuje  vyko apskaitininko ir kasininko specialybės diena. Sveikinimo žodžius tarė RTVMC direktorius J. Pravilonis, UAB „Radviliškio šiluma“ direktoriaus pavaduotojas V. Januševičius, Pakalniškių seniūnijos seniūnas K. Ulinskas bei buvusios mūsų mokyklos mokinės I. Bagočienė ir S. Guntulienė. Be paminėtų svečių renginyje dalyvavo RTVMC direktoriaus pavaduotoja ugdymui  S. Kavaliauskienė, UAB „Radviliškio šiluma“ vyr. finansininkės pavaduotoja S. Baktienė, Pakalniškių seniūnijos vyr. buhalterė V. Čingienė bei  Alksniupių pagrindinės mokyklos dešimtos klasės mokiniai. Renginio metu buvo pristatyta apskaitos istorija, skambėjo dainos, buvo atliekamos teorinės bei praktinės užduotys. Pasibaigus renginiui, apskaitininko ir kasininko specialybės mokiniai turėjo galimybę neformalioje aplinkoje pabendrauti su renginio svečiais apie šiandienines apskaitininko darbo aktualijas.

RTVMC Šeduvos TVM skyriaus

metodinės grupės pirmininkė Irena Digrevičienė