"Jaunimo erdvė" vizitas

2015 06 18

2015 m. birželio 15 d. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus "Jaunimo erdvė" organizuotos stovyklos ,,Sveikas! Aktyvus! Laimingas!“ dalyviai vieną pusdienį pramogavo Raudondvaryje. 19 jaunuolių, lydimi Ingos Žulpaitės ir Mindaugo Vilniaus lankėsi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje. Šeduvos skyriaus  praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas susirinkusius supažindino kokias profesijas gali įsigyti jaunuoliai besimokydami Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre bei Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje. Gimnazijos skyriaus vedėja papasakojo apie gimnazijos skyrių, socialines garantijas, popamokinę veiklą. Besivaišindami arbata svečiai žiūrėjo filmuotą medžiagą apie mūsų mokymo įstaigą. Atvykusieji apžiūrėjo kokios gyvenimo sąlygos suteikiamos mokiniams, gyvenantiems bendrabutyje. Didžiausią laiko dalį jaunuoliai praleido žirgyne. Žirgininkystės verslo specialybės profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė svečiams pristatė žirgininkystės verslo darbuotojo specialybę, papasakojo daug įdomybių apie žirgus. Profesijos mokytoja ir žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės trečio kurso mokinė Šarūnė Juknevičiūtė pademonstravo dalyviams jojimą žirgais bei šuolius per kliūtis. Inga Gailiuvienė su žirgyno vedėja Edita Matišiūte  suteikė galimybę pajodinėti žirgais. Patyrę daug teigiamų emocijų stovyklautojai išvyko tęsti savo veiklų.

Gimnazijos skyriaus vedėja      Stanislava Gilienė