Gražinos mokyklos mokinių viešnagė 2015-09

2015 09 28 4

Rugsėjo 25 dieną skyriuje lankėsi Radviliškio miesto Gražinos pagrindinės mokyklos dešimtokai, lydimi klasės auklėtojos ir karjeros koordinatorės. Susitikimo pradžioje praktikos vadovas A. Slavinskas trumpai papasakojo apie mokyklą,  joje vykdomas formalaus ir neformalaus profesinio mokymo programas.  Svečiai pažiūrėjo reklaminį filmą apie mokyklą. Po to gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė  svečiams papasakojo apie galimybes gimnazijos skyriuje įgyti vidurinį išsilavinimą, supažindino su mokymosi sąlygomis, mokymo klasėmis ir kabinetais, biblioteka. Dešimtokai taip pat apžiūrėjo mokyklos žirgyną, bendrabutį, valgyklą ir mokomąją virtuvę. Žirgyne mokiniai su dideliu susidomėjimu klausėsi trenerės I. Gailiuvienės pasakojimo apie žirgus, jų charakterius ir išdaigas. Keletui mokinių, panorusių jodinėti, trenerė padėjo užlipti ant žirgo ir apjoti nedidelį ratą aptvare.

Profesijos mokytoja metodininkė A. Narbutienė

Svetainėje lankosi 14 svečių ir nėra prisijungusių narių