Paroda

2015 12 03 2

Mūsų mokykloje svečiuojasi net dvi parodos – tai mūsų socialinių partnerių Sidabravo gimnazijos mokytojų ir vyresniųjų klasių mokinių kūrybiniai darbai. Pirmoji paroda „Karpiniai kitaip“, kurios autorė technologijų vyr. mokytoja Diana Masiliūnienė, stebina netradicinių medžiagų (polietileno) panaudojimu ir pritaikymu karpiniams. Šia technika atlikti darbai patraukia kiekvieno dėmesį ne tik savo įspūdingu dydžiu, bet ir begaliniu lengvumu, trapumu, kompozicijos grakštumu. Minėti kūrybiniai darbai natūraliai įsiliejo į mūsų mokyklos erdves ir džiugins iki pat Šv. Kalėdų. Antroji paroda – tai dailės mokytojos Tomos Matulevičienės vadovaujamų vyresniųjų klasių mokinių tapybos ant drobės darbų paroda „Susitikimai“. Juose atsispindi kūrėjų nuotaikos ir lūkesčiai. Tai tarsi langas į pasaulį, per kurį kiekvienas žvelgiame skirtingai ir renkamės kelius, kuriais netrukus teks iškeliauti.  Pasižvalgius ir pasigrožėjus kūrybiniais darbais, belieka ištarti: „Iki naujų susitikimų!“.

Dailės mokytoja Svaja Lapelienė

Svetainėje lankosi 71 svečias ir nėra prisijungusių narių