Paskutinis skambutis 2016

2016 03 15

Čia liko mūsų paslaptys ir klaidos,

Laimingi šypsniai, ašarų lašai.

Čia liko mūsų pats gražiausias laikas,

Kurio, atrodo, buvo tiek mažai.

Kovo 3 dieną baigiamųjų kursų mokiniams nuskambėjo paskutinis skambutis.Šiemet šioje šventėje dalyvavo  trečio kurso elektromontuotojų ir virėjų grupės(vadovė Irena Digrevičienė).Į papuoštą skyriaus konferencijų klasę pro tautinių juostų tiltą, skambant „Mokykliniam valsui“, absolventus  palydėjo antrų kursų mokiniai. Šventę tradicine daina „Paskutinis skambutis“ pradėjo skyriaus mokiniai Lorena Tumėnaitė ir Rokas Petraitis. Visus susirinkusius pasveikino Radviliškio TVMC direktorius J. Pravilonis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Kavaliauskienė, Šeduvos TVM  skyriaus vedėjas A. Vaičiulis. Savo vyresniuosius draugus eilėmis ir pačių sukurta daina sveikino antrų kursų mokiniai, įteikė simbolines dovanėles-skambučius. Daug gyvenimiškų patarimų padalino grupės vadovė I.Digrevičienė. Suteikus žodį absolventams, šie padėkojo centro direktoriui, skyriaus vedėjui, grupės vadovei, perskaitė  šmaikštų ir  linksmą  testamentą ir padovanojo jį ir dovaną savo draugams antrakursiams. Šventę vedė ir joje dainavo Agnė Kozlovskytė. Visi „Paskutinio skambučio“ šventės dalyviai  įsiamžino bendroje nuotraukoje, vaišinosi šventiniu tortu.

Neformalaus ugdymo organizatorė M.Selenienė

Svetainėje lankosi 19 svečių ir nėra prisijungusių narių