Velykos 2016

Untitled 1

Nors oras už lango pavasario neprimena, tačiau kartkartėmis pasirodanti saulė jau primena, kad metas ruoštis didiesiems pavasario darbams – apsivalyti per žiemą apkiautusią aplinką. Artėjanti Žemės diena,  ko gero, puikus metas tai priminti. Be to akivaizdu, kad gyvendami švarioje aplinkoje saugome ne tik planetą, bet ir savo sveikatą. Norėdami apie tai priminti sau ir mokyklos svečiams RTVMS Šeduvos TVM skyriaus mokiniai kviečia minėti Žemės dieną, tausoti planetą pradedant nuo savęs. Kai aplink švaru, gera ir didžiąsias metų šventes švęsti. Viena jų nenumaldomai artėja kartu atsinešdama atgimimo džiaugsmą, šilumą ne tik už lango, bet ir širdyje. Šventinė laukimo nuotaika sklando ir mūsų Šeduvos TVM skyriuje. Ją kuria ir palaiko mokinių ir mokinių tarybos koordinatorės paruošta žaisminga velykinių margučių karpinių parodėlė.

Mokinių tarybos veiklos koordinatorė Lina Janauskienė