Ataskaita 2016

2016 05 021

Balandžio 28 dieną vyko  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus bendruomenės susirinkimas.  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis pristatė  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro veiklos ataskaitą už 2015 metus. Direktorius  pasidžiaugė nuveiktais darbais, pasiekimais, laimėjimais, įvardino aktualiausias problemas, supažindino su 2016 metų veiklos programa, pristatė  2016-2020 metų strateginį planą. Centro tarybos pirmininkė Silva Bosienė pateikė ataskaitą apie Centro tarybos veiklą bei finansinę ataskaitą už 2015 metus. Pranešėja teigė, kad veikla buvo įvairi: organizuoti švenčių minėjimai,  pasveikinti kolegos jubiliejų progomis, palaikyti bendradarbiai netekę  artimųjų. Centro tarybos pirmininkė pasidžiaugė, kad bendruomenės  nariai visada aktyviai dalyvauja visose organizuojamose veiklose.

Skyriaus informacija