Darželio jubiliejus

2016 06 09

Toliau tęsiasi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus ir Šeduvos lopšelio- darželio bendradarbiavimas. Gegužės 26 dieną Šeduvos lopšelis-darželis minėjo 70-ies metų jubiliejaus šventę. Šventės organizatorių kvietimu, skyriaus Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai kartu su vaikais, jų tėveliais, pedagogais ir kitais darbuotojais, pasidabinę įspūdingais gėlių kostiumais, vedami mūsų mokyklos žirgo, dalyvavo teatralizuotoje eisenoje į Laisvės aikštę, kurioje laukė daug daug svečių ir žiūrovų. Džiaugiuosi ,kad mūsų moksleivės Rima Žaliauskė, Viktorija Giacaitė ,Eglė Bitaitytė ir Ieva Šiurnė vesdamos  žirgą ,suteikė didingumo šiai iškilmingai eisenai.

Profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė