Apie mokykla

RTMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius  įsikūręs gražiuose buvusiuose barono Teodoro fon Ropo XIX a. dvaro pastatuose Raudondvaryje, nepažeidžiant nei urbanistinio, nei emocinio vietovės charakterio. Pradedant XX a. VI dešimtmečiu, žymiausių Lietuvos architektų ir mokyklos vadovų pastangomis iškilo modernūs mokomieji korpusai su 34 kabinetais bei laboratorijomis, 4 mokomosios dirbtuvės, bendrabučiai, žirgynas su uždaru maniežu, šiltnamiai, sporto ir treniruoklių salės. Išskirtinė ir saugi mokyklos aplinka sudaro palankias sąlygas, formuojant mokyklos bendruomenės narių pasididžiavimą savo mokykla, ugdant besimokančiųjų estetinį skonį, nepakantumą destruktyviems reiškiniams, požiūrį į estetiškai sutvarkytą aplinką kaip į vertybę.

312041