Kalėdinis renginys mokiniams

image099

Gruodžio 17 dieną mokiniai rinkosi į kalėdinį renginį. Atėjo drąsiausieji ir norintys gerai praleisti laiką. Mokiniai buvo sutikti su vaišėmis, dėl kurių esame dėkingi trečio kurso virėjoms. Susirinkusiuosius pasveikino vakaro vedėjos – Violeta Juškaitė ir Gintarė Rulytė, kurios kūrė gerą nuotaiką ir linksmino savo dainomis. Savo dainomis taip pat džiugino Eglė Dabašinskaitė. Antro  kurso virėjo ir automobilių mechaniko specialybės atstovai pralinksmino šmaikščia pasakos „Raudonkepuraitė“ interpretacija. Pirmo kurso virėjos įsikūnijo į dainininkių vaidmenis. Apskaitininko specialybės merginos sukūrė improvizuotą parodiją. Mokinių pasirodymais atėjo pasidžiaugti skyriaus vedėjas A. Vaičiulis, gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė, praktikos vadovas A. Slavinskas. Savo kūrybiškumą pademonstravę mokiniai buvo apdovanoti padėkomis bei dovanėlėmis. Vakarą vainikavo šokiai, kuriuose mokiniai galėjo atsipalaiduoti. Tikimės, kad renginys taps tradicinis ir skatins mokinių kūrybiškumą bei saviraiškos galimybes.

Mokinių tarybos veiklos koordinatorė G. Nausėdienė