Ekskursija į Šiaulių kolegiją

image097

2014 m. sausio 15 dieną pažangiausi RTVMC Šeduvos TVM skyriaus automobilių mechaniko specialybės antro kurso mokiniai laisvu nuo pamokų metu lankėsi Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Šie mokiniai, baigę mūsų mokyklą, norėtų siekti aukštesnio išsilavinimo kolegijoje. Šiaulių valstybinės kolegijos transporto inžinerijos katedros vedėjas Remigijus Juknevičius papasakojo mokiniams apie kolegiją, supažindino su stojimo ir mokymosi sąlygomis. Mokiniams paliko labai gerą įspūdį kolegijos auditorijos, laboratorijos, mokomasis autoservisas, kuriuos jie aplankė lydimi katedros vedėjo.  Mokiniai su dideliu susidomėjimu klausėsi transporto inžinerijos katedros dėstytojų Ramūno Ignatavičiaus ir Tomo Kalinausko pasakojimų apie studijas  kolegijoje.

Mokiniai  liko patenkinti išvyka, šiltu priėmimu kolegijoje.

Profesijos mokytojas metodininkas     Ričardas Tamkus

Svetainėje lankosi 13 svečių ir nėra prisijungusių narių