Ekskursija į Šiaulių apskrities archyvą.

image083

2014 m. kovo 3 d.  grupė RTVMC  Šeduvos TVM skyriaus apskaitininko ir kasininko bei sekretoriaus specialybės mokinių  dalyvavo edukacinėje išvykoje į Šiaulių apskrities archyvą. Mokinius lydėjo mokytojos Ramunė Navickienė ir Aldona Tamkuvienė. Išvykos tikslas – susipažinti su archyvo veikla, teikiamomis paslaugomis, dokumentų saugojimo organizavimu. Mokiniai su dideliu susidomėjimu klausėsi  archyvo vyriausiojo patarėjo Virginijaus Nekrašo paskaitos apie Šiaulių apskrities archyvo istoriją bei dabartinę veiklą. Didelį įspūdį mokiniams paliko archyvo fondai, kuriuos sudaro 364983 saugojimo vienetai, įrašyti į 1959 apyrašus. Dokumentai užima 3441 metrų lentynų. Archyvas saugo turinčius istorinę, mokslinę, kultūrinę ir kitą išliekamąją vertę fondus. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti ir elektroninį archyvą, sužinoti apie elektroninių saugojimo ypatumus. Archyvo darbuotojai atsakė į mokinių klausimus, supažindino su archyve saugojamų dokumentų paieškos vykdymu. Mokiniai liko patenkinti išvyka ir šiltu priėmimu.

Vyr. profesijos mokytoja Aldona Tamkuvienė

Svetainėje lankosi 10 svečių ir nėra prisijungusių narių