Virėjo specialybės mokinių regioninis profesinio meistriškumo konkursas.

image038

Gruodžio 11 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje vyko virėjo specialybės mokinių regioninis profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvavo VšĮ Kuršėnų ir Mažeikių politechnikos mokyklos, VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla bei Radviliškio TVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius. Užsibrėžti šie konkurso tikslai: ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, kūrybiškumą, sugebėjimą dirbti komandoje; formuoti praktinius įgūdžius; stiprinti profesinių mokyklų, mokinių ir mokytojų tarpusavio bendradarbiavimą; kelti profesinio mokymo ir virėjo specialybės prestižą. Konkurso dalyviai (du antro kurso mokiniai/ės) turėjo atlikti teorinę (testas) ir praktinę užduotis – paruošti po dvi porcijas karštų ir šaltų arba saldžių sriubų. Konkurso atidarymo metu dalyvius ir svečius pasveikino, palinkėjo sėkmės Radviliškio TVMC direktoriaus pavaduotoja S. Kavaliauskienė ir Šeduvos TVMS vedėjas A. Vaičiulis. Konkurso dalyvių komandų užduočių vykdymą stebėjo ir pagamintus patiekalus ragavo bei vertino vertinimo komisija – Kėdainių PRC mokytoja metodininkė I. Šlikienė ir verslininkas S. Verbliudavičius. Virėjų komandos pristatė savo pagamintus patiekalus parodoje. Renginio žiūrovai galėjo jų paskanauti. Komisija, įvertinusi patiekalus pagal jų estetinį vaizdą, skonį ir kitus kriterijus, paskelbė konkurso nugalėtojus: pirmą vietą laimėjo VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos virėjų komandos dalyvės Viktorija Duseikaitė ir Brigita Kaputytė. Antros vietos paskirtos dviem mokykloms: Mažeikių politechnikos mokyklai (Aldona Miknytė ir Vaida Svirušytė) ir Radviliškio TVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriui (Sandra Mikonytė ir Andrijana Raubaitė). Trečioji vieta – VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklai (Laura Sluoksnaitytė ir Laima Ričkutė).Konkurso dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir dovanėlės.

Dėkoju visiems skyriaus darbuotojams, prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo.

Virėjo specialybės dalykų profesijos vyr. mokytoja Roma Vaičiulienė.

Svetainėje lankosi 91 svečias ir nėra prisijungusių narių