Senolių vizitas

2015 10 02 4

2015 m rugsėjo  30 d. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyne lankėsi  Šeduvos globos namų seneliai ir juos lydintys asmenys.    Būrį svečių pasitiko profesijos mokytoja ir trenerė Inga Gailiuvienė bei žirgyno vedėja Edita Matišiūtė.    Svečiams  parodytas žirgų šokis, kurį  parengė trenerė Inga Gailiuvienė, bei mokyklos žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokinės: Šarūnė Juknevičiūtė, Ieva Šiurnė,  Rima Žaliauskė, Eglė Bitaitytė. Pasirodyme taip pat dalyvavo I.Šiurnės sūnus Ignas Šiurna.     Kitas parengtas pasirodymas - šuoliai per kliūtis, juos pademonstravo Inga Gailiuvienė ir Šarūnė Juchnevičiūtė. Pasirodymo pabaigoje buvo išvestas žirgyne laikomas  Žemaitukų veislės eržilas Amūras. Eržilo demonstravimo manieže metu  trenerė Inga Gailiuvienė papasakojo svečiams apie žirgus, elgesį su jais, žirginį sportą, rekordus ir įvairias įdomybes, susijusias su žirgais, atsakė į svečius dominusius klausimus.    Susirinkusieji spinduliavo gera nuotaika, džiaugėsi gavę teigiamų emocijų ir patyrę naujų įspūdžių.

Žirgyno vedėja      Edita Matišiūtė