Rugsėjo 1 2016

MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ

2016 09 05

Kaip ir kasmet, Rugsėjo 1-oji sukvietė  mokyklos bendruomenę į Mokslo metų pradžios šventę.  Kupini naujų vilčių ir idėjų mokyklos slenkstį  peržengė mokiniai. Šventė pradėta sveikinimo žodžiais. Susirinkusiuosius sveikino centro direktorius Jonas Pravilonis, kuris pasidžiaugė mokinių apsisprendimu mokytis mūsų mokykloje. Šventės dalyvius sveikino  Pakalniškių seniūnas Kęstutis Ulinskas,  gražius žodžius skyrė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė bei skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis. Bendruomenei perskaitytas Švietimo ir mokslo  ministrės Audronės Pitrėnienės sveikinimas. Šiais metais sulaukėme gausaus būrio pirmakursių, norinčių tapti žirgininkystės verslo darbuotojais, elektromontuotojais, apskaitininkais ir kasininkais, automechanikais. Mokiniams pristatyti mokytojai bei grupių vadovai.  Pirmakursiai, kartu su grupių vadovais, buvo pakviesti į tradicinį ąžuoliukų sodinimą prie mokyklos. Po oficialiosios dalies, šventės nuotaiką praskaidrino Radviliškio Kultūros centro renginių vedėjo ir dainų atlikėjo Simo Stankaus koncertas.

Linkime neprarasti entuziazmo ir geros nuotaikos visus mokslo metus!

>>> nuotraukos

Mokytoja Gintarė Nausėdienė