Paskutinio skambučio šventė

Su jaunystės žydėjimu!

Šimtą kartų „valio“!-

Šimtalapiais žiedais vainikuojam!

Kovo 3 dieną  Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje šventiškai nusiteikę mokiniai , skambant „Mokykliniam valsui“, rinkosi į „Šimtadienio“ ir „Paskutinio skambučio“ šventę. Renginio vedėjai Sandra Krupėnaitė ir Imranas Krikštanaitis išsakė antrakursiams daug gražių prasmingų  linkėjimų, sėkmingų brandos egzaminų. Šventės dalyvius nuoširdžiai pasveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Stanislava Kavaliauskienė, RTVMC Šeduvos skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis bei gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė abiturientams linkėjo rimčiau susikaupti, padirbėti ir sėkmingai išlaikyti pasirinktus brandos egzaminus. Šventės vedėjai pasiūlė kiekvienam  abiturientui pasirinkti  ir perskaityti jam skirtą  ateities ir karjeros viziją. Visus pasveikino EM 15 - VR 15 grupių vadovė G.Kazlauskienė, antrakursiai dėkojo mokytojams, išsakydami daug šiltų padėkos žodžių. Jie buvo apdovanoti simbolinėmis eilėraščių knygelėmis su šventės simbolika. Renginio antroje dalyje buvo pasveikintos keturios mokinių grupės, kurioms nuskambėjo paskutinis skambutis. Tai elektromontuotojų ir virėjų grupės( vadovė S.Gilienė ), žirgininkystės verslo darbuotojų (vadovė L.Baltkojienė) bei kompiuterio ir organizacinės technikos operatorių grupė (vadovė R.Ulinskienė). Šiems mokiniams teko atsakyti į keturias mįsles, juos pasveikino ŽR 15 grupės vadovė L.Baltkojienė. Suteikus žodį absolventams, šie padėkojo centro vadovams ir mokytojams, perskaitė  šmaikštų ir  linksmą  testamentą, padovanojo jį ir dovaną skyriaus vadovams. Pirmakursiai jiems įteikė simbolinius skambučius. Šventėje dainavo  ir gitara grojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinys A.Bražas  bei  akordeonu atliktais romantiškais kūriniais visus pradžiugino mūsų skyriaus mokinys M.Kleinas. Visi „Šimtadienio“ ir „Paskutinio skambučio“ šventės dalyviai  ne tik įsiamžino bendroje nuotraukoje, bet ir pasivaišino šventiniu tortu.

Neformaliojo  ugdymo organizatorė M.Selenienė

Svetainėje lankosi 41 svečias ir nėra prisijungusių narių