Meninio skaitymo konkursas „Gieda paukštis virš mūsų“

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS „GIEDA PAUKŠTIS VIRŠ MŪSŲ“

2017 02 13 2

Kovo 9 d. Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus bibliotekoje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas „Gieda paukštis virš mūsų“. Renginys buvo skirtas Lietuvos Valstybės Atkūrimo dienai paminėti. Konkursą sumanė ir įvykdė neformaliojo ugdymo organizatorė M. Selenienė, mokinius paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Janauskienė.  Konkurse dalyvavo ŽV 16 ir  EM 16 grupių mokiniai. Renginį stebėjo ir vertino gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė ir mokyklos bibliotekos vedėja A. Gulbinienė. Konkurso metu mokiniai stengėsi kuo meniškiau ir įtaigiau perskaityti Maironio pasirinktus eilėraščius apie gimtąjį kraštą - Lietuvą.  Kad mokiniams būtų drąsiau ir jaukiau, pirmosios eilėraščius skaitė renginio organizatorės: M. Selenienė, L. Janauskienė ir A.Gulbinienė. Geriausia skaitove buvo pripažinta ŽV 16 grupės mokinė Viktorija Rimšaitė, jai buvo įteikta knyga apie Radviliškio kraštą. Kitiems dalyviams gimnazijos skyriaus vedėja  įteikė  padėkos raštus ir rašiklius su mokyklos logotipais. Po apdovanojimų  bibliotekos vedėja priminė mokiniams kokia vertybė yra nepriklausoma Lietuva, į diskusiją įsijungė ir daugiau dalyvių. Kadangi renginys tradicinis, tikimės, kad skaitysim ir kitais metais bei mūsų bus dar daugiau.

Straipsnio autorė bibliotekos vedėja A.Gulbinienė

Svetainėje lankosi 20 svečių ir nėra prisijungusių narių