Temidė 2017

DVARIEČIAI DALYVAVO TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSE „TEMIDĖ“

2017 03 28 1Jau kelintus metus iš eilės skyriaus komanda dalyvauja rajoniniame teisinių žinių konkurse „Temidė“.  Šio konkurso nauda mokiniams neabejotina, nes mokiniai turi galimybę pagilinti savo teisines žinias, pabendrauti su teisėsaugos atstovais, susitikti su kitų mokyklų mokiniais.  Šiais metais skyriui atstovavo „Dvariečių“ komanda: Imranas Krištanaitis EM 16, Dovydas Serafinas EM 16, Sandra Krupėnaitė ŽR 16, Aleta Joniškytė ŽR 16, Mindaugas Šimaitis AM 16. Komandai ruoštis padėjo keletas mokytojų: komandos vadovė – neformaliojo ugdymo organizatorė Gintarė Nausėdienė, gilinti teisines žinias – vyr. mokytoja Genovaitė Galdikienė, sukurti komandos prisistatymą – mokytoja metodininkė Raimonda Ulinskienė. Skyriaus komanda konkurse nelaimėjo prizinės vietos, tačiau džiaugėsi galimybe dalyvauti bei organizatorių įteiktais padėkos raštais ir atminimo dovanomis.

Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė

Svetainėje lankosi 20 svečių ir nėra prisijungusių narių