KONFERENCIJA „PAPILDOMOS DIENOS TAVO UGDYMO(SI) SĄSKAITOJE: KĄ GALIMA PER JAS NUVEIKTI GERINANT MOKINIŲ PASIEKIMUS?“

KONFERENCIJA „PAPILDOMOS DIENOS TAVO UGDYMO(SI) SĄSKAITOJE:

KĄ GALIMA PER JAS NUVEIKTI GERINANT MOKINIŲ PASIEKIMUS?“

2017 04 24

Balandžio 20 dieną Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centre vyko konferencija „Papildomos dienos tavo ugdymo(si) sąskaitoje: ką galima per jas nuveikti gerinant mokinių pasiekimus?“. Renginyje dalyvavo gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė ir neformaliojo ugdymo organizatorė Gintarė Nausėdienė, centro mokiniams konferencijoje atstovavo Imranas Krištanaitis. Konferenciją pradėjo švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Pranešimą apie mokinių savivaldos ir mokyklos tarybos bendradarbiavimą skaitė Aukštelkės pagrindinės mokyklos direktorius Vaidas Bacys. Išklausius pranešimą, darbas vyko grupėmis. Mokiniai įsitraukė į diskusiją apie pažintinės-kultūrinės veiklos organizavimą. Pedagogai buvo pakviesti į mokymus, skirtus mokinių savivaldos ir mokyklos tarybos darbo organizavimui.

Skyriaus informacija

Svetainėje lankosi 31 svečias ir nėra prisijungusių narių