Šiaulių sektoriniame mokymo centre

2017 05 17

Mokantis profesijos labai didelę reikšmę turi praktinis mokymas. Šių metų gegužės 12 dieną Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mechanikų specialybės AM16 grupės mokiniai lankėsi sektoriniame Šiaulių profesinio mokymo centre bei atliko praktinį mokymą. Ten jie susipažino su profesinio mokymo centro mechanikų specialybės mokinių mokymosi sąlygomis, taip pat su naujausia suvirinimo technika ir technologijomis. Praktinio mokymo metu mokiniai asmeniškai mokėsi suvirinti sunkiai virinamus spalvotus metalus, pvz. aliuminį. Labiausiai besidomintys automobilių transportu grįždami aplankė ir Šiaulių valstybinės kolegijos transporto inžinerijos katedrą. Pabuvojo transporto inžinerijai priklausančiame kolegijos servise ir kabinetuose, susipažino su savo specialybės mokymosi sąlygomis kolegijoje.

Profesijos mokytojas metodininkas R. Tamkus