Centre lankėsi LR Seimo Pirmininkas

Spalio 2 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kartu su Seimo nariu Aurimu Gaidžiūnu ir jo padėjėju Jonu Povilaičiu. Susitikime dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis.

naujiena-2017-10-04-1-1.jpg

Atvykusius svečius pasitiko centro direktorius Jonas Pravilonis, mokiniai, darbuotojai. Seimo Pirmininkui ir kitiems svečiams mokiniai įteikė pačių pagamintus suvenyrus.

Viktoras Pranckietis domėjosi ugdymo programų paklausa, specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ir suaugusių neįgaliųjų mokymu, aplankė specialybių kabinetus, muziejų, mokinių darbų parodą, aptarė centro ugdytinių įsidarbinimo pagal įgytas specialybes rezultatus, įvertino naujas bendradarbiavimo su darbdaviais galimybes.

Viešbučio darbuotojo specialybės laboratorijoje svečiai pasidžiaugė mokinių gaminamais konditerijos gaminiais. Suvirintojo specialybės praktinio mokymo dirbtuvėse Viktoras Pranckietis ne tik bendravo su mokiniais, bet ir įžiebė suvirinimo lanką. Automobilių mechaniko specialybės teorijos mokymo kabinete svečiai bendravo su šios specialybės mokiniais ir mokytojais.

Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje apsilankę svečiai domėjosi žirgininkystes verslo darbuotojo specialybės mokinių pasiekimais, žirgynu, žemdirbiškų profesijų rengimo perspektyvomis.

Susitikimas su LR Seimo pirmininku ir kitais svečiais buvo nuoširdus ir šiltas.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Svetainėje lankosi 20 svečių ir nėra prisijungusių narių