Paskutinis skambutis 2015

Mūsų  vaikiškas  juokas nurimo

Paskutinio skambučio aiduos.

Ir daugiau nebebus pratęsimo –

Nebėra šiam romanui kreidos.

Kovo 6 dieną baigiamųjų kursų mokiniams nuskambėjo paskutinis skambutis.Šiemet šioje šventėje dalyvavo  trečio kurso elektromontuotojų - žirgininkystės verslo darbuotojų (grupės vadovė –V.Norbutienė ), virėjų -sekretorių (vadovė - G.Galdikienė), kompiuterio ir organizacinės technikos operatorių(vadovė - R.Navickienė)  specialybės mokiniai.Į papuoštą skyriaus antrojo aukšto fojė juos pro tautinių juostų tiltą  palydėjo antrų kursų mokiniai. Absolventus pasveikino Radviliškio TVMC direktorius J. Pravilonis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Kavaliauskienė, Šeduvos TVM  skyriaus vedėjas A. Vaičiulis. Savo vyresniuosius draugus eilėmis  sveikino antrų kursų mokiniai. Grupių vadovių vardu kalbėjo G.Galdikienė. Suteikus žodį absolventams, šie padėkojo savo grupių vadovėms, perskaitė  šmaikštų ir  linksmą  testamentą ir padovanojo jį  savo draugams antrakursiams. Šventėje dainavo skyriaus vokalinės grupės nariai M.Micevičiūtė ir N.Petrauskas. Visi „Paskutinio skambučio“ šventės dalyviai  įsiamžino bendroje nuotraukoje.

>>>nuotrauko

Neformalaus ugdymo organizatorė M.Selenienė