P2

Mokytoja -pasaulio čempionato dalyvė

2015 10 15

Š. m. spalio 1 – 11 d.  Prancūzijos mieste Nicoje įvyko III Europos sporto meistrų žaidynės (pirmosios  Žaidynės įvyko 2008 metais Malmėje (Švedija), antrosios – 2011 metais Italijos mieste Lignino) Šiose žaidynėse vyko 30 sporto šakų varžybos. Lietuvos delegaciją sudarė 170 įvairaus amžiaus sportininkų. Iš jų 28 lengvaatlečiai. Mūsų komanda išsiskyrė ne tik puikiais rezultatais, bet ir gražia sportine apranga, kurią žaidynių dalyviams įteikė Lietuvos sporto meistrų asociacija ,,Penki žiedai“ Iš viso lietuviai iškovojo 11 aukso, 9 sidabro ir 8 bronzos medalius. Lietuvos rinktinės sudėtyje lengvosios atletikos varžybose dalyvavau ir aš, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja Genovaitė Kazlauskienė. Laimėjau net tris rungtis: rutulio stūmimo (antra liko lietuvė Birutė Keršulienė, o trečia – Marjeta Cad iš Slovėnijos), disko (II vietą užėmė Danica Sokolikova iš Slovakijos, trečia – Liubov Myronova iš Ukrainos) o ir kūjo metimo (II vieta – Marjeta Cad  Slovėnija,  trečia – Danica Sokolikova Slovakija)  ir iškovojau 3 aukso medalius.