Konkūrų taurė 2015

„Kalėdinės taurės“ žirgų konkūrų varžybose rekordinis

dalyvių skaičius

2015 12 18

Į gruodžio 17 d. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyne vykusias „Kalėdinės taurės“ žirgų konkūrų varžybas iš visos respublikos suvažiavo gausus žirginio sporto entuziastų būrys. Į tris konkūrus užsiregistravo net 91 duetas. Varžybų dalyvius, svečius, komandų vadovus pasveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis ir Pakalnišių seniūnijos seniūnas Kęstutis Ulinskas. Direktorius pasidžiaugė gausiu dalyvių skaičiumi, visiems palinkėjo sėkmės ir sportinio azarto. Varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėja Regina Gražulienė. Pirmajame „Atidarymo taurės konkūre“ Geiausiai pasirodė Vytautė Bedalytė su žirgu Aušra, Ugnė Šveistytė su žirgu Žaibas ir Ugnė Veckaitė su žirgu Utrafas. Antrajame „Jokerio konkūre“ užsiregistravo gausiausias dalyvių skaičius. Jame nugalėtoju tapo Sigitas Prikockas su žirgu Lavel. Atrąją ir tręčiąja vietas užėmė Simas Pužauskas su žirgais Sofia ir Carloss. Didžiausia intriga vyko trečiajame „Kalėdinės taurės“ konkūre, kuriame kliūtys pakeliamos iki 110 cm. Po raitelių persirungimo, taurės savininke tapo Rugilė Veckaitė su žirgu Vendi-C . Po jos išsirikiavo Kotryna Kalačiovaitė su žirgu Lemon Earl ir Simas Pužauskas, su žirgu Ceilona – S. Varžybų dalyviai, pavaišinti „kareiviška koše“ ir karšta arbata, dėkojo organizatoriams už puikią šventę ir atsisveikino iki sekančių metų, jau senas tradicijas turinčio renginio.

Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas