Talka kryžių kalne

Nors ir nedidelė šalis yra mūsų Lietuvėlė, tačiau kupina įvairių istorinių, geografinių, kultūrinių ir kitokių paminklų. Savo unikalumu jie traukia ir džiugina ne tik mus, bet ir turistus iš viso pasaulio. Tai savotiška mūsų šalies vizitinė kortelė, kurios saugojimu ir puoselėjimu turėtų rūpintis kiekvienas save vadinantis lietuviu. Pati geriausia to išraiška, mano manymu, yra savanorystė.  Tai ne tik vertingas, ne veltui praleistas laikas, bet ir neįkainojamas žmogiškas patyrimas. Galimybė pabūti savanoriais ir bent trupučiu prisidėti prie savo krašto puoselėjimo teko ir RTVMC Šeduvos TVM skyriaus mokiniams. Lydimi lietuvių kalbos mokytojos balandžio 27 dieną jie vyko į Jurgaičių kaimą padėti Meškuičių seniūnijos darbuotojams tvarkyti po žiemos apgadintą Kryžių kalną. Ir nors mokinių tą dieną nuoširdžiai atlikto darbo rezultatas priminė tik mažą lašelį jūroje, tačiau norisi tikėti, kad mokinių žinojimas, jog jie laisva valia prisidėjo prie kažko kilnaus ir gražaus išsaugojimo, skatins juos daryti gerus darbus vėl ir vėl.

Mokinių tarybos koordinatorė Lina Janauskienė

Svetainėje lankosi 113 svečių ir nėra prisijungusių narių