Mokytojų diena 2016

MOKYTOJŲ DIENOS ŠVENTĖ

Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi.

Japonų patarlė

2016 10 17 2

Mokytojų diena – viena svarbiausių švenčių visai mokyklos bendruomenei. Spalio 5-ąją skyriaus mokinių tarybos atstovai sveikino savo mokytojus. Iš ryto mokytojai buvo pasitikti su gera nuotaika, muzika ir sveikinimais. Vėliau – mokytojų laukė pamokos. Šiais metais mokiniai panoro tapti mokytojais ir išbandyti ne tik save, bet ir savo ugdytojus. Tądien vyko 6 pamokos, o pati smagiausia ir sukėlusi daug emocijų – kūno kultūros pamoka. Tiek mokytojai, tiek mokiniai pamokomis liko patenkinti. Po pamokų mokytojai buvo pakviesti į konferencijų klasę. Jiems pristatytas mini spektaklis, kuriame galėjo atpažinti save ir kasdienes situacijas, su kuriomis susiduria. Popietę vainikavo mokinių sveikinimai, įteiktos gėlės ir virėjo specialybės mokinių iškeptas tortas.  Tikimės, kad visi gerai praleido laiką ir turėjo progą pamąstyti apie savo atliekamus vaidmenis ar nesusikalbėjimo priežastis.

Mokinių tarybos veiklos koordinatorė G. Nausėdienė

Svetainėje lankosi 31 svečias ir nėra prisijungusių narių