VERSLUMO KONKURSAS-MUGĖ „IŠBANDYK VERSLO IDĖJĄ“

AUKSO VIETA NACIONALINIAME VERSLUMO KONKURSE-MUGĖJE „IŠBANDYK VERSLO IDĖJĄ“

2016 11 28

Šių metų lapkričio 22 d. Vilniaus rotušėje vyko pirmasis nacionalinis verslumo konkursas-mugė „Išbandyk verslo idėją“.  Renginio tikslas – išmėginti imitacinio verslo idėją, susitikti su veikiančių imitacinių bendrovių atstovais. Vilniaus kolegijos imitacinėje bendrovėje „Viko bankas“ renginio metu tapo imitacine bendrove, prekiaujančia sukurtomis prekėmis ir paslaugomis, o už jas atsiskaitė mugės valiuta. Komandos iš įvairiausių Lietuvos mokymo institucijų: Marijampolės, Vilniaus, Kauno, Rokiškio, Neringos, Elektrėnų, Kėdainių, Visagino ir Klaipėdos turėjo galimybę naudotis šio modelio teikiamais privalumais, varžytis tarpusavyje sukurtomis verslo idėjomis, katalogais ir stendo dekoracijomis. Vertinimo komisija išrinko geriausiai pasirodžiusias komandas ir skyrė joms apdovanojimus. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus komanda „Balno broliai“ buvo nominuota auksine mugės komanda, gavo apdovanojimą už originaliausią stendą. Be to, komanda nominuota kaip sudariusi  daugiausia pardavimo sandorių (kreditinė apyvarta:108,21020 Eur.). Komandai įteiktas 100 eurų vertės kuponas biuro prekėms įsigyti, nugalėtojos statulėlė, diplomas  ir nemokama metine naryste Lietuvos imitacinių bendrovių „Simulith“ tinkle. Kiekvienas komandos narys buvo apdovanotas asmeniniu prizu. Mokymo įstaigos komandai atstovavo žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai: Kristina Petraitytė, Viktorija Veckaitė, Martyna Janušaitė, Vykintas Mikalauskas ir Rima Žaliauskė,   pelniusi geriausios vadybininkės nominaciją. Žinoma, komanda neišsivertė be palaikymo, kurį suteikė Gabrielė Čerbaitė, Jūratė Kundrotaitė ir Sandra Krupėnaitė. Mokiniai išbandė imitacinių bendrovių veikimo principą, turėjo galimybę įgyti praktinių žinių rinkodaros srityje, vedant derybas, komunikuojant. Neabejojame, kad dalyvavimas tokiame konkurse mokiniams naudingas ir taps kasmetiniu iššūkiu.

Komandos vadovė profesijos mokytoja metodininkė   Aldona Narbutienė