P2

Tinklinio varžybos 2017

SVEIKINIMAI MERGINŲ TINKLINIO KOMANDAI ŠIAULIŲ REGIJONO PROFESINIŲ MOKYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ TINKLINIO VARŽYBOSE IŠKOVOJUSIAI II VIETĄ

2017 01 17

2017 sausio 12 d. Šiaulių PRC vyko Šiaulių regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių tinklinio varžybos. Dalyvavo 5 merginų komandos. Joniškio,  Kelmės, Kuršėnų,  Šiaulių ir mūsų mokyklos tinklininkės. Mūsų mokyklos merginos pasirodė šauniai ir iškovojo II vietą. Varžybose I vietą laimėjo Šiaulių PRC, o trečiąją  vietą užėmė Kelmės PRC. Joniškio žemės ūkio mokyklos tinklininkės liko ketvirtoje vietoje, o  Kuršėnų PRC komanda liko penktoje vietoje. 

Komandoje žaidė:

1. Dovilė Saikauskaitė VR 14

2. Monika Maslauskaitė EM 16 gr.

3. Ieva Maslauskaitė  VR 15

4. Jurgita Eitutytė  VR 15 gr.

5. Monika Babilaitė, VR 15

6. Lorena Tumėnaitė VR 15

Kūno kultūros mokytoja    Genovaitė Kazlauskienė

 

 

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 54 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
532872