Mokiniai paskatinti edukacine išvyka

MOKINIAI PASKATINTI EDUKACINE IŠVYKA

2017 02 09

Vasario 8 dieną skyriaus mokiniai vyko į edukacinę išvyką. Gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė pakvietė vykti pažangiausius, aktyviausius ir geriausiai lankančius mokyklą mokinius. Ekskursija prasidėjo nuo Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti ne tik su Lietuvos, bet ir Nyderlandų kariškiais, apžiūrėti naikintuvą iš arti, paklausti rūpimų klausimų apie jų darbą ir turimą techniką. Po įdomios patirties karinėje bazėje, mokiniai vyko pasisemti istorinių žinių ir pasigrožėti meno kūriniais į Frenkelio vilą. Gidas pristatė Frenkelio gyvenimo istoriją, mokiniai sužinojo įvairių laikmečių madas, Šiaulių istorinę praeitį. Paskutinis išvykos etapas – aktyvus poilsis boulingo aikštelėje. Mokiniai turėjo galimybę ne tik pažaisti, bet ir pabendrauti, pasidalinti išvykos įspūdžiais.

Neformaliojo ugdymo organizatorė G. Nausėdienė

Svetainėje lankosi 111 svečių ir nėra prisijungusių narių