dalykinių žiniu konkursas

2017 03 08

Suvesti „Dalykinių žinių konkurso“ rezultatai. Užduotis parengė penkiolikos dalykų ( anglų kalbos, automobilių technologijų, buhalterinės apskaitos, darbo saugos, etikos, elektros technologijų, ekonomikos, istorijos, informacinių technologijų, kalbos kultūros, kūno kultūros, lietuvių kalbos, matematikos, rusų kalbos ir virimo technologijų ) mokytojai. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė prizinių vietų laimėtojams  įteikė  padėkos raštus. Konkurso nugalėtoja tapo ŽR 15 grupės mokinė Kristina Prikockaitė. Antroji ir trečioji vietos atiteko VR 14 grupės mokiniui Nerijui Petrauskui ir EM 16 grupės mokiniui Deividui Venslavičiui. Atskirų dalykų nugalėtojams įteikti dalykų mokytojų prizai, o konkurso nugalėtoja Kristina Prikockaitė  apdovanota Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro prizu.

Metodinės grupės pirmininkė Irena Digrevičienė