P2

Tinklinis Kelmėje

 

SVEIKINIMAI VAIKINŲ TINKLINIO KOMANDAI ŠIAULIŲ REGIJONO PROFESINIŲ MOKYMO

ĮSTAIGŲ MOKINIŲ TINKLINIO VARŽYBOSE IŠKOVOJUSIAI III VIETĄ!

fireworks animation 5

                             2017 kovo  1 d. Kelmės PRC vyko Šiaulių regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių tinklinio varžybos. Dalyvavo 5 vaikinų  komandos. Joniškio,  Kelmės, Kuršėnų,  Šiaulių ir mūsų mokyklos tinklininkai.                              Mūsų mokyklos vaikinai pasirodė šauniai ir iškovojo III vietą. Varžybose I vietą laimėjo Šiaulių PRC, o antrąją  vietą užėmė Kelmės PRC. Joniškio žemės ūkio mokyklos tinklininkai liko ketvirtoje vietoje, o  Kuršėnų  Statybininkų mokyklos komanda liko penktoje vietoje. 

Komandoje žaidė:

1. Andrius Paščius EM 15 gr.

2. Deividas Venslavičius EM 16 gr.

3. Edmundas Butkus  EM 16 gr.

4. Benas Narbutas AM 16 gr.

5. Mindaugas Budrys AM 16 gr.

6. Aurelijus Bielinskas EM 14 gr.

Kūno kultūros mokytoja    Genovaitė Kazlauskienė

 

 

images

Logotipas RTVMC

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Svetainėje lankosi 69 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
546212