Prizinės vietos konkurse „Mano svajonių profesija“

PRIZINĖS VIETOS KONKURSE „MANO SVAJONIŲ PROFESIJA“

Skatindami domėtis profesijos pasauliu, karjeros galimybėmis, ugdyti mokinių iniciatyvumą bei kūrybiškumą pakvietėme dalyvauti kūrybinių darbų konkurse ,,Mano svajonių profesija“. Šį konkursą organizavo Šiaulių profesinio rengimo centras. Skyriaus mokiniai, vadovaujami mokytojų rašė literatūrinius darbus, piešė piešinius, rengė vaizdo klipus. Geriausi darbai buvo pateikti konkursui, o konkurso metu įvertinti: Martynos Janušaitės, I kurso žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokinės vaizdo klipas (vadovės Raimonda Ulinskienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė ir Inga Gailiuvienė, profesijos mokytoja) ir Imrano Krištanaičio, elektromontuotojo specialybės I kurso mokinio  dailės darbas (vadovė dailės mokytoja Svaja Lapelienė ) pelnė II vietą.  III vietą laimėjo Lorenos Tumėnaitės, II kurso virėjo specialybės mokinės literatūrinis darbas (vadovė Lina Janauskienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja) ir Kristinos Petraitytės, I kurso virėjo specialybės mokinės dailės darbas (vadovė dailės mokytoja Svaja Lapelienė) . Sveikiname konkurso prizininkus ir dėkojame mokytojams, padėjusiems parengti darbus.

Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė