SUSITIKIMAS SU SEIMO NARIU

2017 05 05 1

Balandžio 26 dieną centro ir skyriaus mokiniai dalyvavo išvykoje į Vilnių. Kelione nuspręsta paskatinti pažangiausius mokinius.  Ekskursija prasidėjo nuo Gedimino pilies aplankymo.  Užkopę į kalną mokiniai grožėjosi sostinės panorama, apsilankė pilyje. Kita ekskursantų stotelė – susikaupimo ir ramybės akimirka Vilniaus arkikatedroje. Po kurios laukė smagus pasivaikščiojimas Gedimino prospektu, apsilankant Lietuvos banko pinigų muziejuje. Pasistiprinus pietumis ir pailsėjus – išvyką vainikavo apsilankymas Lietuvos Respublikos Seime. Kelionė po Seimą prasidėjo nuo Vadovybės apsaugos departamento pareigūnų patikrinimo. Mokiniai turėjo galimybę aplankyti visas posėdžių sales, apžiūrėti Seime eksponuojamas dovanas, paveikslų parodą. Didžiausią įspūdį paliko susitikimas su Seimo nariu Justu Džiugeliu, kuris mielai bendravo su mokiniais, atsakinėjo į jam užduodamus klausimus.  Susitikime dalyvavo iniciatyvos „Žinau, ką renku“ atstovės, kurios padėjo mokiniams sukonkretinti klausimus, padrąsino bendrauti bei privertė susimąstyti, kaip svarbu yra balsuoti. Po aktyvios dienos mokiniai jautėsi pavargę, tačiau, tikime, kad galvoje ilgam išliks ne tik matyti vaizdai, bet ir išgirstos mintys kaip būti pilietišku ir atlikti savo, kaip piliečio pareigas.

Neformaliojo ugdymo organizatorė G. Nausėdienė