Išrinkti raštingiausi skyriaus mokiniai

Rugsėjo 8 d. įvairios šalys mini Tarptautinę raštingumo dieną. Ši diena yra minima visame pasaulyje, sujungiant politikų, įvairių organizacijų, privataus sektoriaus ir mokytojų pastangas raštingumui kelti. Jau antrus metus iš eilės šią dieną minime ir savo skyriuje. Šiais metais dėmesį skyrėme skaitmeniniam mokinių raštingumui. Visus norinčius pasitikrinti savo skaitmeninio raštingumo žinias pakvietėme į informacinių technologijų kabinetą. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Janauskienė diktavo diktantą, kurį reikėjo surinkti kompiuteriu. Padedant bibliotekos vedėjai A. Gulbinienei, išrikti raštingiausiųjų titulą pelnę skyriaus mokiniai: Viktorija Veckaitė ŽV16, Imranas Krištanaitis EM16 ir Kamilė Ščeponavičiūtė ŽV17.

naujiena20170908-2-1.jpg

Sveikiname ir džiaugiamės.