Pirmakursių krikštas

Skyriuje nei vienas rugsėjis nepraeina be krikštynų. Atsakingos misijos – pakrikštyti naujokus, ėmėsi EM16, ŽV16, ŽR16, AM16 grupių mokiniai ir jų grupių vadovai. Suvesti į bendrą „aptvarą“, EM17, ŽV17, ŽR17, AK17, ML17 grupių mokiniai, lydint grupių vadovams, privalėjo atlikti jiems paskirtas užduotis. Užduotys reikalavo susikaupimo ir išlavintų skonio receptorių.

naujiena20170928-2-1.jpg

Visi tie, kurie sugrįžo, išklausė direktoriaus pavaduotojos ugdymui Stanislavos Kavaliauskienės sveikinimo. Pavaduotoja nudžiugino grupių vadovus ir įteikė dovanėles, kurios turėtų palengvinti jų darbą. Po iškilmingos pirmakursių priesaikos, skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis turėjo ypatingą uždavinį – atlikti krikšto ritualą ir įteikti saldžias dovanėles.

Renginyje vyravo tik teigiamos emocijos: švente džiaugėsi ir krikštytojai, ir krikštyjamieji.

Neformaliojo švietimo organizatorė G. Nausėdienė