„Laiko ženklai. 2017 metai“

Šių metų lapkričio 23 dieną Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko jau tradicija tapęs Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyriaus ir Šiaulių profesinio rengimo centro „Maironiečių“ būrelio organizuojamas renginys “Laiko ženklai. 2017 metai“. Renginys buvo skirtas paminėti 2017-uosius – K. Bradūno, Piliakalnių, Lietuvių kalbos kultūros, Reformacijos, Tautinio kostiumo, Sporto, A. J. Greimo, I. Simonaitytės – metus. Pranešėjai buvo Šiaulių apskrities profesinių mokyklų mokiniai, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos bei Šiaulių Saulėtekio gimnazijos 3 ir 4 gimnazijos klasių mokiniai ir kiti kultūrinio meno atstovai. Renginyje dalyvavo bei įdomų pranešimą skaitė poeto Kazio Bradūno dukra Elena Bradūnaitė.

Šiemet minėtame renginyje Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokinės Kamilė Ščeponavičiūtė ir Kamilė Zenevičiūtė pristatė „Stendą Kaziui Bradūnui atminti šimtmečio proga“. Pranešimo metu merginos demonstruodamos vaizdines pateiktis papasakojo, kaip per netradicinę lietuvių kalbos pamoką, kuri vyko skyriaus bibliotekoje, EM 16/ŽV 16 ir EM 17/ ŽV 17 grupių mokiniai rinko bei analizavo poeto Kazio Bradūno gyvenimo, kūrybos faktus ir juos surašę klijavo į ŽV 17 gr. Mokinės Donatos Merkelytės nupieštą medį.

Po renginio pranešimą pristačiusios Kamilė Ščeponavičiūtė ir Kamilė Zenevičiūtė dalinosi teigiamais įspūdžiais. Merginos džiaugėsi dalyvavusios tokio pobūdžio renginyje bei išreiškė norą ir toliau domėtis, ieškoti, kurti bei tuo dalintis su kitais panašaus pobūdžio renginiuose.