Mokiniai apdovanoti pagyrimo raštais renginyje „Man rūpi“

Skyrius šiais metais prisijungė prie Lietuvos švietimo centro organizuotos iniciatyvos „Man rūpi“. Šios iniciatyvos tikslas – skatinti mokinius dalyvauti pilietinėje, socialinėje veikloje. Organizatoriams pateikėme dvi mokinių tarybos veiklos – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirta fotografijų paroda ir mokytojų senjorų sveikinimą. Gruodžio 1 dieną baigiamasis šios iniciatyvos renginys vyko Panemunės pilyje. Visos dalyvavusios mokyklos buvo pakviestos į šventinį renginį, kur savo iniciatyvas pristatė penkių mokyklų atstovai. Mūsų skyriaus mokiniai taip pat turėjo progą savo veiklas pristatyti viešai. Mokiniai apdovanoti pagyrimo raštais, nemokama ekskursija po Panemunės pilį ir pavaišinti pietumis. Šis renginys – tai mokinių paskatinimas veikti toliau. Tikimės, kad parodytas dėmesys ir susidomėjimas jų veikla ateityje leis sukurti dar daugiau teigiamų iniciatyvų.