Eilės – skirtos Lietuvai

2018-ieji metai ypatingi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną norėjome paminėti taip pat ypatingai. Kovo 12 dieną skyriuje vyko  meninio skaitymo konkursas „Gieda paukštis virš mūsų“.  Konkurse dalyvavo pirmo ir antro kurso gimnazijos skyriaus mokiniai. Vyresnioji lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja padėjo pasiruošti antro kurso žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokinėms – Sandrai Krupėnaitei, Martynai Janušaitei, Jurgitai Matieliūnienei. Merginos skaitė eiles, skirtas Lietuvai.  Pirmo kurso mokiniams atstovavo Kamilė Klimavičiūtė ir Mantas Maselskis, kuriems pasiruošti padėjo mokytoja Gintarė Nausėdienė. Poezijos skaitytojus vertino gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė, istorijos mokytoja Genovaitė Galdikienė, bibliotekininkė Aksinija Gulbinienė. Renginio metu pristatytas mokinių ir mokytojų projektas „Praeities stiprybė – dabarčiai“, skirtas Lietuvos šimtmečiui įamžinti. Projektą pristatė gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė. Apie šios datos reikšmę ir prasmę savo mintimis pasidalino vyresnioji istorijos mokytoja Genovaitė Galdikienė. Esame įsitikinę, kad kiekvieno piliečio pareiga ir teisė išmanyti savo krašto istoriją, ją puoselėti ir didžiuotis.