Edukacinė išvyka į Kauną

Kovo 14 dieną skyrius organizavo edukacinę išvyką į Kauną. Į kelionę buvo pakviesta 17 mokinių, kurie pirmąjį pusmetį mokėsi geriausiai ir aktyviausiai dalyvavo mokinių tarybos veikloje. Ekskursija prasidėjo nuo Kauno IX forto, kur mokiniams buvo papasakota ne tik Kauno fortų istorija, bet primintas visas Lietuvos kelias iki Nepriklausomybės. Didelį įspūdį paliko forto požemiai ir išsamūs gido pasakojimai. Taip pat aplankėme Lietuvos aviacijos muziejų, kuriame mokiniai turėjo progą daugiau sužinoti apie legendinius lakūnus Darių ir Girėną, svarbiausius aviacijos istorijos faktus, iš arti apžiūrėti įvairius lėktuvų modelius, patys pasijusti pilotais ir „pilotuoti lėktuvą“. Visa diena buvo kupina naujų įspūdžių ir atradimų, kurie praplėtė mokinių akiratį bei taps naudingi mokymosi procese.

Svetainėje lankosi 50 svečių ir nėra prisijungusių narių