Ekologinė diena Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje

Kovo 20 dieną Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje minėta Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Ši diena ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos skyriaus atstovai prisidėjo prie progimnazijoje organizuotos šventės ir vykdė edukacines veiklas su mokiniais. Profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė kalbėjo su mokiniais apie žirgus, atliko smagias užduotis ir pristatė skyriuje esantį žirgyną. Vyresnysis profesijos mokytojas Saulius Dailidonis mokė pasigaminti inkilėlį. Staliaus profesiją išbandė visi – tiek mergaitės, tiek berniukai. Kita mūsų edukacija – „Duonos kelias“. Su mokiniais bendravo praktikos vadovas Alvidas Slavinskas, gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė, neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė, vyresnioji profesijos mokytoja Daiva Petrauskienė, kuriems talkino du centro V16 grupės mokiniai – Viktorija Poškutė ir Laimis Kairys. Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie gražaus renginio, kuris sustiprino mokymo įstaigų bendradarbiavimą.

Svetainėje lankosi 213 svečių ir nėra prisijungusių narių