Skyriaus mokiniai iš konkurso „Saugus kelyje“ grįžo su apdovanojimu

Balandžio 11 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko prevencinis renginys „Saugus kelyje“, skirtas ugdyti eismo dalyvių kultūrą keliuose ir keisti eismo dalyvių elgesį.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos skyriaus, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos. Skyriui atstovavo du mokiniai – Mantas Kleinas ir Dovydas Serafinas, kuriems pasiruošti padėjo profesijos mokytojas Tomas Vaicekauskas.

Konkurso metu dalyviai turėjo ne tik pasitikrinti teorines žinias – išspręsti 30 klausimų testą, bet ir dalyvauti praktinėse užduotyse, kurias rengė ir vertino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio r. policijos komisariato atstovai. Konkurso dalyviai automobilių vairavimo aikštelėje turėjo atlikti numatytas užduotis: kuo saugiau, tiksliau ir greičiau. Nugalėtojai buvo apdovanoti Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos ir Kupiško rajono policijos komisariato įsteigtais prizais.

Džiugu, kad policijos taure apdovanotas skyriaus mokinys Dovydas Serafinas. Komisija įvertino jo gebėjimus kelyje, atsakingą ir saugų vairavimą.