Žirgynas sulaukė svečių

Gegužės 15-ąją skyriaus žirgyne lankėsi grupė Radviliškio krašto bendruomenės narių. Atvykusius svečius sutiko direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas. Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas ir žirgyno vedėja Edita Matišiūtė pakvietė susipažinti su žirginio sporto trenerė, profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė. Trenerė supažindino su skyriaus žirgynu, žirgų sporto subtilybėmis, galimybe užsiiminėti žirgų sportu. Svečiams mokiniai pademonstravo parodomąją treniruotę. Visi norintys galėjo pajodinėti žirgais, gavo atsakymus į dominančius klausimus. Po pažinties su žirgais, svečius pasivaišinti arbata bei pasidalinti patirtais įspūdžiais pakvietė skyriaus administracija.

Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė

Svetainėje lankosi 31 svečias ir nėra prisijungusių narių