Diplomų įteikimo šventė

Iškilminga diplomų įteikimo šventė sukvietė visą skyriaus bendruomenę. Šventė prasidėjo nuo centro direktoriaus Jono Pravilonio sveikinimo, skirto absolventams ir juos atlydėjusiems artimiesiems. Direktorius palinkėjo sėkmingų tolesnių pasirinkimų gyvenime ir džiaugėsi, kad šiais metais įteikiama daugiau nei 100 profesinio mokymo diplomų. Centro direktoriaus pavaduoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė prisidėjo prie sveikinimų ir linkėjo naujų tikslų bei svajonių. Darbdavių vardu pasisakė centro socialinio partnerio UAB „Vytrita“ atstovas Šiaulių padalinio vadovas Irmantas Zemikas. Mokinių vardu padėkos žodį tarė virėjo specialybės absolventė Lorena Tumėnaitė bei žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės absolventės. Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis pagarsino direktoriaus įsakymą dėl diplomų įteikimo 113 – virėjo, elektromontuotojo, multimedijos paslaugų teikėjo, apskaitininko ir kasininko, automobilių mechaniko, žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės absolventams. Renginio metu šventinę nuotaiką dovanojo atlikėja Evelina Stalgienė. Po oficialiosios dalies, laikydami rankose diplomus, absolventai paleido į dangų po balioną su naujomis savo svajonėmis.