Profesinis mokymas – tavo ateities karjera

Rugpjūčio 30 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos skyriaus komanda dalyvavo Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro inicijuotame projekte „Profesinis mokymas – tavo ateities karjera“. Edukacinis-pramoginis renginys vyko Panevėžyje, kur įvairias specialybes pristatė ir kitos profesinės mokymo įstaigos. Mūsų mokymo įstaigos komandą sudarė gausus būrys mokytojų. Mokymo įstaigą scenoje pristatinėjo profesinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas. Su lankytojais bendravo gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė, neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė. Virimo profesijos mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė  smalsuolius džiugino šokoladiniu fondiu, o žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokinės drauge su vyresniąja profesijos mokytoja Inga Gailiuviene dalinosi savo patirtimi su lankytojais. Vyresnysis stalių profesijos mokytojas Saulius Dailidonis  dalyvius džiugino išmokydamas kalti inkilėlius. Automobilių mechanikų profesijos mokytojas Tomas Vaicekauskas demonstravo mokomąjį automobilį. Prisidėjome prie projekto skatindami jaunus žmones rinktis profesinio mokymosi kelią, su jais diskutuodami ir kviesdami dalyvauti veiklose.

Profesinis mokymas – tavo ateities karjera