Žirgininkų praktika Kretoje prasidėjo

Darbinę praktika Kretoje pradėjo projekto Nr. 2018-1-LT01-KA102-046653 „Tarptautinis mobilumas profesinio mokymo kokybės gerinimui ir nauji darbiniai bei socialiniai įgūdžiai specialių poreikių ir mažiau galimybių turintiems jaunuoliams” dalyviai, žirgininkystės verslo specialybės mokiniai Rimantė, Milda, Simonas, Aufelija, Kamilė ir Karolina. Stažuotojus pasitiko Mrs. Stella Androulaki, Europos praktinio mokymo ir įdarbinimo centro vadovė. Ji yra šio projekto koordinatorė. Dalyviai įsikūrė Rethymno miestelyje. 3 savaičių darbinę praktika atliks Horse Park žirgyne. Tai jojimo mokykla, užsiimanti konkūrų sportu ir turistine žirgininkyste. Joje laikoma 40 žirgų. Moksleiviai šeria, valo ir treniruoja žirgus, rūpinasi žirgyno estetinė išvaizda. Tikimės, kad darbinė praktika bus naudinga mūsų mokinių praktinių įgūdžių tobulinimui.

Žirgininkų praktika Kretoje prasidėjo

Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis