Mechanikų vizitas Londone – darbas ir poilsis

Automobilių mechaniko specialybės mokiniai, atliekantys praktiką Londono automobilių servisuose, sėkmingai tęsia savo vizitą. Darbo dienomis mokiniai gilina savo praktinius įgūdžius automobilių remonto ir techninės priežiūros srityse. Prižiūrint automobilių servisų savininkams, su servisų darbuotojų pagalba ar be jos, atlieka įvarius darbus. Mokiniams jau teko nuiminėti pavarų dėžes, remontuoti sankabas, išimti ir remontuoti variklius, gana dažnai remontuojamos stabdžių sistemos ir važiuoklės, atliekami kiti darbai.

Laisvalaikį mokiniai leidžia turiningai. Savaitgalį, naudodamiesi metro, aplankė Londono senamiestį: apžiūrėjo parlamentą, karalienės rūmus, nacionalinę galeriją, apžvalgos ratą ir kitus žymius senamiesčio objektus. Didelį įspūdį paliko pilis ir tiltas (Taueris). Mokiniai aplankė karališkų oro pajėgų (RAF) muziejų, kuriame eksponuojama daugiau kaip šimtas įvairių lėktuvų, jų variklių ir daug įvairios lėktuvų aptarnavimo technikos.

Vizitu džiaugiasi visi dalyviai, jis vyksta sklandžiai ir yra visapusiškai naudingas.

Lydintis profesijos mokytojas R. Tamkus

Svetainėje lankosi 41 svečias ir nėra prisijungusių narių