Pirmoji vieta – dovana Pakalniškių seniūnijai

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyriaus organizuotame konkurse „Šimtmečio Lietuva“, RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius nuskynė visus laurus ir tapo pirmosios vietos laimėtojais.

Konkurso tikslas – kelionių maratonas, skirtas Lietuvai. Mokiniai ir mokytojai savo keliones paskyrė artimesnei pažinčiai su Pakalniškių seniūnija. Surinkta informacija padėjo sudaryti kelionių maršrutą. Žygiai pradėti dar pavasarį. Kelionių įspūdžiai, aplankytos vietos bei objektai pateikti interaktyviame žemėlapyje. Šis projektas – tai dovana ne tik Lietuvai, bet ir Pakalniškių seniūnijai.

Džiaugiamės galimybe garsinti mokyklos ir vietos, kurioje esame įsikūrę, vardą. Kviečiame naudotis mūsų žemėlapiu ir atrasti daug naujų bei netikėtų Pakalniškių seniūnijos vietų.  Žemėlapį rasite čia: https://arcg.is/0Wr8y1