P2

Pagalba mokiniui

Socialinė pedagogė Silva Bosienė

Darbo laikas Šeduvos TVMS

(314  kabinetas):

ketvirtadieniais      11.00 – 15.45

Virtuali mokymosi aplinka

Virtuali mokymosi aplinka (Moodle)

moodle

ISO 9001: 2015

ISO 9001: 2015

nn

„Šeimos Kalėdinė diena su žirgu 2“

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos skyriuje vyko jau tradicine tapusi „Šeimos Kalėdinė diena su žirgu 2“ šventė. Į renginį Raudondvaryje atvyko daugiau nei 90 dalyvių iš įvairių Pakruojo seniūnijų. Susirinkusiuosius  pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Marius Senulis ir įteikė visiems dalyviams po specialiai pagamintą ženkliuką. Profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė pristatė skyriaus žirgyną ir pakvietė pasigrožėti meniniais žirgų pasirodymais, žirgų šuolių rungtimis. Svečiai turėjo galimybę pamatyti ko išmoksta mokiniai, besimokydami žirgininkystės verslo specialybės ir turėjo galimybę pajoti patys. Šventės dalyvius, atvykusius į mūsų mokymo įstaigą, su mokymo baze ir programomis supažindino skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis, o apie ugdymo procesą centre papasakojo praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas. Susipažinę su mokymo įstaiga, renginio dalyviai mokyklos valgykloje buvo pavaišinti pietumis.

Šeimos Kalėdinė diena su žirgu 2

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Pakruojo senovinės technikos klubo nariai pristatė savo veiklą bei organizavo viktoriną. Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė mažuosius šventės dalyvius pakvietė piešti žirgelius, o vyresnieji aktyviai dalyvavo ,,Protų mūšyje“.  Renginį vainikavo Kalėdų senelio pasirodymas, kuris ypatingai nudžiugino vaikus. Jie noriai deklamavo eiles, žaidė žaidimus. Saldžiomis dovanėlėmis buvo apdovanoti visi šventės dalyviai.

Tokie renginiai – puiki galimybė skatinti šeimų bendradarbiavimą įvairiomis formomis, pabendrauti neformalioje aplinkoje, susipažinti su kaimyninių seniūnijų gyventojais. Dalyviai ir organizatoriai išsiskyrė kupini teigiamų emocijų ir įspūdžių. Dėkojame projekto organizatoriams ir sumanytojams už idėjas, bendradarbiavimą ir sukurtą šventę bei parodytą dėmesį visiems buvusiems šalia.

Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė

images

Logotipas RTVMC 1

tinklas

Svetainėje lankosi 73 svečiai ir nėra prisijungusių narių

lit

Straipsnių peržiūros
359504